Hotel Zvonimir 4* - Baska,Krk

Hotel ZVONIMIR w Basce na Wyspie Krk oferuje 85 pokoi i 13 apartamentów – zakwaterowanie znajdą tu pary oraz rodziny z jednym i dwójką dzieci. 4-gwiazkowy ZVONIMIR jest położony przy samej promenadzie i pięknej plaży piaszczysto-żwirowej. Przy hotelu znajduje się kompleks basenów – duży basen odkryty i 3 brodziki dla dzieci oraz basen kryty z brodzikiem i 2 jacuzzi. Przy hotelu znajduje się również plac zabaw dla dzieci.

Hotel ZVONIMIR oferuje wyżywienie w opcji HB – co oznacza 2 posiłki w formie bufetu – śniadanie oraz obiadokolacja (napoje do tego posiłku płatne dodatkowo).

Hotel oferuje bardzo bogaty program animacji dla dzieci i zajęć dla dorosłych. Młodsze dzieci mogą korzystać z MARO CLUB – to miejsce, gdzie wykwalifikowani animatorzy oferują dzieciaczkom gry i zabawy. W cenie pobytu również bogaty program animacji dla dorosłych.

Hotel ZVONIMIR to również profesjonalna obsługa – całodobowa recepcja, bar, restauracja,room-service (sprzątanie i wymiana ręczników codziennie). Parking i wi-fi wliczone w cenę. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w tym hotelu są klimatyzowane.

Cennik na 2017r.

Więcej informacji oraz dokładne ceny pobytów uzyskacie Państwo pisząc na adres: info@visitcity24.com

1 Comment:

  • Wiola Pieniazek
    4 maja 2017

    Hi. I would like to ask You about avaiable room from 12.08.2017 to 22.08.2017 for 2+1 person. And can You tell me about price

Post a Reply