Hotel Mediteran Residence 2* - Rabac

Hotel Mediteran to 2-gwiazdkowy obiekt położony w Rabacu na półwyspie Istria. Hotel oferuje 110 pokoi – 1 i 2-osobowych oraz rodzinnych (2 pokoje z tarasem). Hotel Mediteran jest położony blisko (50 metrów) promenady i plaż żwirowych. Przy hotelu znajdują się basen oraz plac zabaw dla dzieci. 

Hotel Mediteran oferuje wyżywienie w opcji HB – co oznacza 2 posiłki w formie bufetu – śniadanie oraz obiadokolacja (napoje do tego posiłku płatne dodatkowo). Restauracja i basen hotelowy znajdują się w położonym obok hotelu Marina.

Hotel oferuje bardzo bogaty program animacji dla dzieci i zajęć dla dorosłych. Młodsze dzieci mogą korzystać z MARO CLUB – to miejsce, gdzie wykwalifikowani animatorzy oferują dzieciaczkom gry i zabawy. Dla dorosłych do wyboru wiele sportów (mini-golf, wspinaczka, jogging, siatkówka plażowa, piłka nożna – wszystko w cenie pobytu).

Hotel Medirteran to również profesjonalna obsługa – całodobowa recepcja, bar, restauracja,room-service (sprzątanie i wymiana ręczników codziennie). Parking i wi-fi wliczone w cenę.

Więcej informacji oraz dokładne ceny pobytów uzyskacie Państwo pisząc na adres: info@visitcity24.com

Post a Reply