Hotel Corinthia 3* - Baska, Krk

Hotel Corinthia w Basce na Wyspie Krk oferuje 431 pokoi i 13 apartamentów (łącznie 1120 łóżek) – zakwaterowanie znajdą tu pary oraz rodziny z jednym i dwójką dzieci. Hotel Corinthia jest położony blisko (50 metrów) promenady i pięknej plaży piaszczysto-żwirowej. Przy hotelu znajduje się kompleks basenów – duży basen odkryty i 3 brodziki dla dzieci oraz basen kryty z brodzikiem i 2 jacuzzi. Przy hotelu znajduje się również plac zabaw dla dzieci.

Hotel Corinthia oferuje wyżywienie w opcji HB – co oznacza 2 posiłki w formie bufetu – śniadanie oraz obiadokolacja (napoje do tego posiłku płatne dodatkowo). Za dodatkową opłatą można wykupić również obiady

Hotel oferuje bardzo bogaty program animacji dla dzieci i zajęć dla dorosłych. Młodsze dzieci mogą korzystać z MARO CLUB – to miejsce, gdzie wykwalifikowani animatorzy oferują dzieciaczkom gry i zabawy. W cenie pobytu również bogaty program animacji dla dorosłych.

Hotel Corinthia to również profesjonalna obsługa – całodobowa recepcja, bar, restauracja,room-service (sprzątanie i wymiana ręczników codziennie). Parking i wi-fi wliczone w cenę. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w tym hotelu są klimatyzowane.

Cennik na 2017r.

Więcej informacji oraz dokładne ceny pobytów uzyskacie Państwo pisząc na adres: info@visitcity24.com

Post a Reply