Hotel Allegro - Rabac

Hotel Allegro to 3-gwiazdkowy obiekt położony w miejscowości Rabac (więcej o Rabacu przeczytasz tu: LINK) na półwyspie Istria.

Hotel Allegro oferuje 168 pokoi i 12 apartamentów typu studio – zakwaterowanie znajdą tu pary oraz rodziny z jednym i dwójką dzieci. Hotel Allegro jest położony blisko (50 metrów) promenady i plaż żwirowych. Przy hotel znajdują się 2 baseny – duży oraz brodzik dla dzieci. Z części basenowej rozciąga się piękny widok na zatokę. Przy hotelu znajduje się również plac zabaw dla dzieci.

Hotel Allegro oferuje wyżywienie all inclusive light – co oznacza 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) oraz wliczone w cenę napoje i alkohole krajowe (piwo, wina).

Hotel oferuje bardzo bogaty program animacji dla dzieci i zajęć dla dorosłych. Młodsze dzieci mogą korzystać z MARO CLUB – to miejsce, gdzie wykwalifikowani animatorzy oferują dzieciaczkom gry i zabawy. Dla dorosłych do wyboru wiele sportów (mini-golf, wspinaczka, jogging, siatkówka plażowa, piłka nożna – wszystko w cenie pobytu).

Hotel Allegro to również profesjonalna obsługa – całodobowa recepcja, bar, restauracja,room-service (sprzątanie i wymiana ręczników codziennie). Parking i wi-fi wliczone w cenę.

Cennik na 2017r.

 

Więcej informacji oraz dokładne ceny pobytów uzyskacie Państwo pisząc na adres: info@visitcity24.com

 

 

 

 

Post a Reply