Girandella Tourist Village 2* - Rabac

Ginadella Tourist Village oraz Sunset Girandella Villas to kilkadziesiąt 2-gwiazdkowych apartamentów i willi położonych w Rabacu na półwyspie Istria. Obiekt oferuje apartamenty 3,4-osobowe oraz tzw. wille – czyli duże apartamenty dla 5 i 6 osób. Obiekt jest położony blisko (50-200 metrów) promenady i plaż żwirowych. W pobliżu znajdują się basen oraz plac zabaw dla dzieci. 

Standardowy pobyt w apartamentach Girandella nie zwiera wyżywienia, ale można zarezerwować go również w opcji ze śniadaniem oraz z wyżywieniem HB (śniadania i obiadokolacje).

Hotel oferuje bardzo bogaty program animacji dla dzieci i zajęć dla dorosłych. Młodsze dzieci mogą korzystać z MARO CLUB – to miejsce, gdzie wykwalifikowani animatorzy oferują dzieciaczkom gry i zabawy. Dla dorosłych do wyboru wiele sportów (mini-golf, wspinaczka, jogging, siatkówka plażowa, piłka nożna – wszystko w cenie pobytu).

Girandella to również profesjonalna obsługa – całodobowa recepcja, bar, restauracja,room-service (sprzątanie i wymiana ręczników codziennie). Parking i wi-fi wliczone w cenę.

Więcej informacji oraz dokładne ceny pobytów uzyskacie Państwo pisząc na adres: info@visitcity24.com

Cennik na 2016r.

Post a Reply