Apartamenty Albona - Rabac

Albona Hotel & Residence to 3-gwiazdkowy obiekt położony w miejscowości Rabac (więcej o Rabacu przeczytasz tu: LINK) na półwyspie Istria.

 

Albona oferuje 171 apartamentów i 5 pokoi  – zakwaterowanie znajdą tu pary oraz rodziny z jednym i dwójką dzieci. Obiekt położony blisko (50 metrów) promenady i plaż żwirowych. Przy hotelu znajdują się 2 baseny – duży oraz brodzik dla dzieci oraz plac zabaw dla dzieci.

Albona oferuje pobyty bez wyżywienia, jest opcja, aby wykupić śniadania lub wyżywienie HB, można również korzystać z restauracji, która znajduje się w obiekcie.

Hotel oferuje bardzo bogaty program animacji dla dzieci i zajęć dla dorosłych. Młodsze dzieci mogą korzystać z MARO CLUB – to miejsce, gdzie wykwalifikowani animatorzy oferują dzieciaczkom gry i zabawy. Dla dorosłych do wyboru wiele sportów (mini-golf, wspinaczka, jogging, siatkówka plażowa, piłka nożna – wszystko w cenie pobytu).

Albona Hotel & Residence to również profesjonalna obsługa – całodobowa recepcja, bar, restauracja,room-service (sprzątanie i wymiana ręczników codziennie). Parking i wi-fi wliczone w cenę.

Więcej informacji oraz dokładne ceny pobytów uzyskacie Państwo pisząc na adres: info@visitcity24.com

Cennik na 2016r.

1 Comment:

  • Michael
    16 lipca 2016

    Hello
    3person at 24.07 to 05.08?
    Michael

Post a Reply